• Każdy jest ważny

•

Szkoła Podstawowa nr 9 w Ełku w roku szkolnym 2012/2013 realizuje zajęcia projektu „Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych Każdy jest ważny.

Program Każdy jest ważny realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, współfinansowany ze œrodków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
          Program będzie wdrażany w szkołach całego powiatu ełckiego w okresie od marca 2012 do czerwca 2013.

Celem ogólnym projektu jest wsparcie indywidualnego rozwoju uczniów klas I-III szkół podstawowych, zgodnie ze zdiagnozowanymi potrzebami i możliwoœciami tych uczniów w okresie: marzec 2012 – czerwiec 2013.

Projekty realizowane w ramach programu "Każdy jest ważny.":

1) Część pierwsza projektu

2) Część druga projektu