• Tenis stołowy - Olecko

• 09.04.2024 10:20
        • W Olecku 06.04.2024r. w odbył się XV Memoriał Franciszka Pietrołaja i Ignacego Jasieluna w tenisie stołowym w kategoriach wiekowych. Celem zawodów było uczczenie pamięci wspaniałych zawodników, trenerów i propagatorów ping- ponga. W zawodach wzięli udział głównie zawodnicy województwa podlaskiego i warmińsko – mazurskiego. Czytaj więcej. Zobacz zdjęcia.
        • Mistrzostwa Ełku w Mini Piłce Ręcznej

• 19.03.2024 10:20
        • Dnia 12 marca 2024 roku na Hala Sportowo–Widowiskowej przy Szkole Podstawowej nr 5 odbyły się mistrzostwa miasta Ełku w Mini Piłce Ręcznej w kategorii dziewcząt i chłopców. W spotkaniu wzięło udział w sumie 11 zespołów. Było wiele emocji i ładnych zagrań młodych zawodników. Mecze trzymały w napięciu, ostatecznie nasz drużyna dziewcząt zajęła IV miejsce, a drużyna chłopców V.
          Skład zespołu dziewcząt: Oliwia Zyskowska (6a), Anna Olszewska (6a), Hanna Wądołowska (6a) , Róża Starzomska (6a), Liliana Żekało (6b), Natalia Leyk (6b), Lena Miłowicka (6b), Amelia Potocky (6a), Justyna Wołyniec (6b), Adrianna Grajko (6b).

Zobacz zdjęcia.
        • „W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem”

• 19.03.2024 10:18
        • Po raz drugi uczniowie naszej szkoły z klas IV - VIII przystąpili do udziału w indywidualnych zawodach na ergometrach wioślarskich. Impreza odbyła się dnia 21 lutego 2024 r. na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II. Wystartowało w niej 120 zawodników i zawodniczek.
          Wszystkie grupy wiekowe ścigały się na dystansie 300 m. Wyścigi były bardzo wyrównane i zacięte, a o zwycięstwie decydowały ułamki sekund. Turniej dostarczył mnóstwo pozytywnych emocji, było też i ogromne zmęczenie i radość z ukończonego biegu.
          Sport to sposób na kształtowanie zarówno ciała jak i ducha. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli trud przystępując do rozgrywek ! :) Wyniki.
          Zobacz zdjęcia.