Strona główna
Klasa 1b i 1c na wycieczce w Białymstoku
Dnia 9 czerwca uczniowie klas 1b i 1c wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Białegostoku. Celem wyjazdu było rozwijanie zainteresowań kulturalnych i naukowych dzieci oraz integracja uczniów. Pierwszym punktem programu była wizyta w Białostockim Teatrze Lalek i spektakl pt. „Ślimak”, Czytaj więcej.
Egzaminy na kartę rowerową
Uczniowie klas czwartych po zaliczeniu testów przystąpili do części praktycznej egzaminów na kartę rowerową, w której musieli wykazać się własciwą techniką jazdy na rowerze oraz reagowaniem na sytuacje drogowe. Gratulujemy im zdobycia karty rowerowej.
5
Wycieczka do Łodzi
W dniach 8-9 czerwca 2026 roku uczniowie klas 5a i 5c pod opieką pań: Ewy Przekop, Doroty Ołdak, Anny Nartowicz i Ewy Kolendy uczestniczyli w wycieczce do Łodzi. Pierwszym punktem programu była wizyta w parku rozrywki ”Mandoria”, gdzie uczniowie przenieśli się do wesołego miasteczka stylizowanego na XVI wiek. Czytaj więcej.
„Wielkie Polowania na Dziewiątki”
Szkolni Detektywi Historii podczas festynu szkolnego stanęli do finałowej próby –„Wielkiego Polowania na Dziewiątki”. Odnalezienie dziewięciu symbolicznych „9” wymagało nie tylko sprytu i wiedzy, ale także współpracy, kreatywności oraz odrobiny odwagi. Czytaj więcej.
29
Festyn Szkolno-Rodzinny
W sobotę, 30 maja, podczas Festynu Szkolno-Rodzinnego przy Szkole Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku odbył się między innymi wyjątkowy kiermasz ciast, którego celem było wsparcie dziecka z potrzebującej rodziny. Czytaj więcej o tym wydarzeniu.
20
„Miłośnik Przyrody”
W ramach festynu szkolno-rodzinnego odbył się kiermasz przekąsek i napojów na rzecz schroniska. Wydarzenie stanowiło podsumowanie działań projektowych realizowanych przez uczniów klas młodszych w ramach programu Szkoła Zadań Prawdziwych. Czytaj więcej.
8
Kalendarz
- brak danych
Galeria zdjęć
- brak danych
Godziny dzwonków
Środa 17.06.2026
