• STYPENDIUM ZA AKTYWNOŚĆ SPOŁECZNĄ I WYNIKI W NAUCE

Stypendia mogą otrzymać uczniowie ełckich szkół podstawowych, spełniający łącznie następujące kryteria:

• są aktywni i zaangażowani w działalność społeczną na rzecz środowiska lokalnego, szkolnego i rówieśniczego;
        • osiągają bardzo dobre wyniki w nauce (średnia za ostatni rok szkolny – nie mniejsza niż 4,5 oraz co najmniej dobra ocena z zachowania).

Termin składania wniosków:

- do 15 września - na okres stypendialny od dnia 1 września do 31 grudnia - obejmuje osiągnięcia ucznia za poprzedni rok szkolny,

- do 20 stycznia – na okres stypendialny od 1 stycznia do 30 czerwca - obejmuje osiągnięcia ucznia za poprzedni rok kalendarzowy.

Formularze wniosków dostępne są w:

• Wydziale Edukacji Urzędu Miasta Ełku (pokój nr 369)

Wniosek o przyznanie stypendium

Wnioski należy składać w kancelarii ogólnej  Urzędu Miasta Ełku - pokój 02, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 4.