• Otwarte Zawody Pływackie - Jesień

• 20.11.2023 14:47
        • W dniu 18-11-2023r na pływalni MOSiR w Ełku odbyły się Otwarte Zawody Pływackie - Jesień. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II reprezentowana była przez uczniów klas sportowych i nie tylko. Grupę przygotowali nauczyciele Krzysztof Randzio i Tomasz Koc. Wszyscy zawodnicy wykazali się ambitną postawą i osiągnęli sukcesy zdobywając medale lub osiągając najlepsze wyniki życiowe na swoich dystansach. Czytaj więcej. Zobacz zdjęcia.

• Giżycko -Turniej Tenisa Stołowego

• 14.11.2023 16:39
        • W dniu 11.11.2023 r. tenisiści stołowi z SP 9 im. Jana Pawła II w Ełku wzięli udział w regionalnym turnieju, który odbył się  w Giżycku . Na sportowo uczcili obchody 105 ‘’ROCZNICY  ODZYSKANIA  NIEPODLEGŁOŚCI’’. W  turnieju uczestniczyli zawodnicy ze szkół z Gołdapi, Pisanicy, Olecka, Giżycka, Kętrzyna, Działdowa i Ełku.Turniej przebiegał w  miłej i przyjacielskiej atmosferze  w kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców głównie młodzików i kadetów. Naszym tenisistom nie brakowało ambicji i zajęli miejsca adekwatne do swoich możliwości. Wyniki naszych sportowców:
          5 miejsce  Bartosz Śleszyński - kategoria młodzików
          7 miejsce Błażej Gajdek - kategoria młodzików
          9 miejsce  Mikołaj Karłowicz - kategoria młodzików
          7 miejsce Sebastian  Zduniak - kategoria  kadetów
          Zobacz zdjęcia.
        • Mistrzostwa Ełku w Pływaniu

• 26.10.2023 13:26
        • W dniu 19-10-2023r na pływalni MOSiR w Ełku odbyły się Mistrzostwa Ełku w Pływaniu w ramach Igrzysk Dzieci i Młodzieży w roku szkolnym 2023/2024. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II reprezentowana była przez uczniów klas sportowych i nie tylko. Grupę przygotowali nauczyciele Krzysztof Randzio i Tomasz Koc. Wszyscy zawodnicy wykazali się ambitną postawą i osiągnęli sukces. Sprawdź wyniki. Zobacz zdjęcia.