• Sprawozdanie z turnieju piłki siatkowej

• 18.12.2023 09:39
        • W dniu 14.12.2023 r. w ZSS odbył się Turniej „4” Piłki Siatkowej Chłopców – Igrzyska Dzieci, w którym uczestniczyła SP 9 im. Jana Pawła II w Ełku.
          Nasza szkoła zajęła 6 miejsce, w składzie: Bartek Romotowski, Jakub Bieciuk, Gabryś Jegliński, Mikołaj Karłowicz, Marcel Niedźwiecki, Marcel Dołęga, Jakub Kudaszewicz..
          Wyniki naszej szkoły: 0:2 z SP1, 0:2 z SP4, 2:1 z SP5, 0:2 z SP2.
        • więcej
        • Mikołajkowe Zawody Pływackie

• 15.12.2023 09:25
        • W dniu 02-12-2023r na pływalni MOSiR w Ełku odbyły się Mikołajkowe Zawody Pływackie.
          Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II reprezentowana była przez uczniów klas I-III. Grupę do startu i sędziowania przygotowali nauczyciele Krzysztof Randzio i Tomasz Koc. Zobacz zdjęcia.

• więcej
        • Turniej piłki koszykowej

• 12.12.2023 10:40
        • W dniu 11.12.2023 r. w SP 5 odbył się Turniej Piłki Koszykowej Chłopców – Igrzyska Młodzieży, w którym uczestniczyła SP 9 im. Jana Pawła II w Ełku. Nasza szkoła zajęła 4 miejsce, w składzie: Alan Jermak, Kacper Buraczewski, Adam Cimochowski, Wojciech Chadała, Patryk Kuligowski, Hubert Ziarko, Szymon Dybowski, Wojciech Modzelewski, Szymon Mikołajczyk.

Gratulujemy wszystkim uczniom!
        • więcej
        • Piłka siatkowa chłopców

• 07.12.2023 09:17
        • W dniu 04.12.2023 r. w ZSS / SP 6 / odbył się” Turniej Piłki Siatkowej Chłopców SZS ”, w którym uczestniczyła SP 9 im. Jana Pawła II w Ełku. W kategorii chłopców nasza szkoła zajęła 4 miejsce, w składzie: Sebastian Zduniak, Filip Hukajło, Alan Jermak , wszyscy z klasy 7 b, Dawid Wierzbicki i Mikołaj Kalenik z kl. 7 c oraz Kacper Buraczewski, Adam Cimochowski, Daniel Bareja, Szymon Urbaniak, Wojciech Chadała i Patryk Kuligowski wszyscy 8 a . Wyniki naszej szkoły - 0 : 2 z SP3, 1 : 2 z ZSS 1:2 z SP5 i 2 ; 0 z SP 2 . Wszyscy nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze dzięki udziałowi w turnieju poprawili swoje umiejętności siatkarskie i mogli rywalizować o awans do zawodów rejonowych. Zobacz zdjęcia.
          Gratulacje! Życzymy dalszych sukcesów.
          Nauczyciel w – f ; Stanisław Malinowski, Ełk, 04.12.2023 r.
        • więcej
        • Mistrzostwa Rejonu 6-go w Tenisie Stołowym

• 22.11.2023 13:05
        • W Giżycku  21.11.2023, w hali sportowej SP 1 przy 8 stołach odbyły się „Mistrzostwa Rejonu 6-go w Tenisie Stołowym"  w ramach Igrzysk Dzieci i Młodzieży SZS. Mistrzowie czterech powiatów t.j. / Ełku, Gołdapi, Giżycka i Olecka / rywalizowało w celu uzyskania awansu do finału wojewódzkiego, po dwie najlepsze z każdej kategorii. W w/w turnieju uczestniczyli tenisiści z SP 9 im. Jana Pawła II w Ełku zajmując 2  i 4 miejsce. Chłopcy starszej kategorii t.j. Sebastian Zduniak kl. 7 b i Dawid Wierzbicki kl. 7 c zajęli 2 miejsce, uzyskali awans do finału, który odbędzie się w grudniu, w Giżycku. Dziewczęta Julia Wiśniewska i Oliwia Zyskowska obie kl. 6a z młodszej kategorii zajęły 4 miejsce. Zobacz zdjęcia.
          Gratulacje , życzymy sukcesów w finale wojewódzkim !