• Mieszane biegi sztafetowe

• 29.04.2024 13:04
      • Dnia 26 kwietnia na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się mistrzostwa miasta Ełk w mieszanych biegach sztafetowych, w których to udział wzięła nasza szkoła. Zawody rozegrane były w dwóch kategoriach, pierwsza to klasy VII, VIII, druga to klasy IV, V, VI. Drużyny poszczególnych klas składały się z 3 zawodników i 3 zawodniczek. Biegacze rywalizowali na dystansie 400 i 300 metrów. Mimo chłodu, deszczu i wiatru wszyscy ukończyli bieg. W końcowym wyniku reprezentacja naszej szkoły zdobyła w dwóch kategoriach VI miejsce. Klasyfikacja poszczególnych biegów naszych drużyn: Klasa VIII – miejsce V, Klasa VII – miejsce VII, Klasa VI – miejsce VIII, Klasa V – miejsce VI, Klasa IV – miejsce II.
        Wszystkim zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za poświęcenie i wysiłek.
        Zobacz zdjęcia.