• „W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem”

• 19.03.2024 10:18
      • Po raz drugi uczniowie naszej szkoły z klas IV - VIII przystąpili do udziału w indywidualnych zawodach na ergometrach wioślarskich. Impreza odbyła się dnia 21 lutego 2024 r. na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II. Wystartowało w niej 120 zawodników i zawodniczek.
        Wszystkie grupy wiekowe ścigały się na dystansie 300 m. Wyścigi były bardzo wyrównane i zacięte, a o zwycięstwie decydowały ułamki sekund. Turniej dostarczył mnóstwo pozytywnych emocji, było też i ogromne zmęczenie i radość z ukończonego biegu.
        Sport to sposób na kształtowanie zarówno ciała jak i ducha. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli trud przystępując do rozgrywek ! :) Wyniki.
        Zobacz zdjęcia.