• Ogłoszenie

• Oplata za obiady w czerwcu wynosi 52 zł. Obiady będą wydawane od 2.06.2021 do 22.06.2021 r. Proszę o uiszczenie opłaty do dnia 5.06.2021 r.

• "Dzień Dziecka z Karmelkiem"

• "Dzień Dziecka z Karmelkiem" Rodzicu, spraw by na buzi Twojego dziecka zagościł uśmiech w ten najsłodszy dzień w roku. Wyślij nam zdjęcie autorstwa swojego dziecka obrazujące temat "1 czerwca - najsłodsze święto w roku" na adres poczta@bayerfm.eu. Może to być zdjęcie mamy taty, ukochanego psa - wszystko co kojarzy Wam się z tym świętem. W zgłoszeniu podaj również swoje imię i nazwisko oraz numer kontaktowy. Nagrodzimy trzy najciekawsze fotografie. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 23 maja.  Do wygrana atrakcyjne nagrody m.in. rower, voucher na zakupy i zestawy upominków ufundowane przez sponsora konkursu - właściciela sklepu internetowego karmelek.pl. Dzień Dziecka w Bayer fm!

Więcej szczegółów i regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.bayerfm.eu

• Drodzy Uczniowie!

• Już od 17 maja będziemy powoli wracać do nauki w formie stacjonarnej, czyli zmierzać ku tzw. normalności.

W pierwszym tygodniu spotkamy się z uczniami klas: 4a, 4b, 4c, 5a, 6d, 8a, 8b.  24 i 28 maja powitamy uczniów klas: 6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 7c, oraz ponownie wszystkich ósmoklasistów.

W dniach 25-27 maja uczniowie klas najstarszych będą pisać egzamin (bardzo mocno będziemy trzymać za Was, Ósmoklasiści, kciuki), pozostali będą mieli wolne od zajęć dydaktyczno-opiekuńczych.

Jesteśmy przekonani, że w związku z powrotem do swoich klas i nauczycieli oraz wychowawców, macie mieszane uczucia. Z jednej strony z pewnością czujecie radość, z drugiej zaś macie wiele obaw.

My, nauczyciele, chcemy, abyście od pierwszych lekcji w szkole, czuli nasze wsparcie i ogromną życzliwość. Niech to będą zajęcia w nieco innej formie. Będziemy Was wspierać w odbudowywaniu więzi w grupach rówieśniczych oraz pomagać, byście, po wielu miesiącach nauki zdalnej, znów bez stresu chcieli CHODZIĆ DO SZKOŁY.

Postaramy się oddzielić grubą kreską wszystko to, co związane z nauczaniem na odległość i skupimy się na sprawach bieżących. W pierwszych dniach odłożymy na bok wszelkie formy sprawdzania wiedzy. Poświęcimy czas na rozmowy oraz chcemy, byście podzielili się  z nami wrażeniami i nowymi doświadczeniami zdobytymi w ciągu tych  ostatnich  „nienormalnych” dla nas wszystkich miesięcy siedzenia w domu przed tabletem, laptopem czy komputerem.

Będziemy nadrabiać nie materiał, ale wspólne relacje: na nowo przyzwyczajać się do siebie i na nowo starać się siebie polubić. Jesteśmy wszak jedną szkolną rodziną!!! Czekamy na Wasze propozycje. Chcemy zbudowania od początku przyjaznej atmosfery, pełnej życzliwości i wzajemnego poszanowania, atmosfery, jaka panowała przed wybuchem epidemii. Przecież chcieć – to móc!!!

Jeśli macie problemy związane z powrotem do szkoły, mówcie o tym  wychowawcom, jeśli czujecie się zagubieni, przeżyliście traumę, jest Wam źle, skorzystajcie z pomocy  psychologa, pedagoga lub bezpośrednio zwróćcie się do dyrekcji szkoły. Nie jesteście sami.

Pozdrawiamy Was serdecznie i do spotkania.

Grono nauczycieli i pracowników niepedagogicznych ełckiej dziewiątki. :-)

• Ogłoszenie

• Opłata za obiady w maju klas VIII wynosi 32 zł, klas IV, V i VI d wynosi 24 zł, klas VI a,b,c,  VII a,b,c  wynosi 12 zł.

Proszę o dokonanie wpłaty do 19.05.2021r.

Danuta Dombrowska.

• Nauczanie hybrydowe

• Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki od 17 do 28 maja przechodzimy na nauczanie hybrydowe w klasach 4-8.

W dniach 17-21 maja lekcje w systemie stacjonarnym dla klas: 4a, 4b, 4c, 5a, 6d, 8a, 8b. Klasy 6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 7c pracują zdalnie.

24 i 28 maja lekcje w systemie stacjonarnym dla klas: 6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 7c, 8a, 8b. Klasy 4a, 4b, 4c, 5a, 6d pracują zdalnie.

Klasy 1-3 bez zmian mają wyłącznie nauczanie stacjonarne.W dniach 25-27 maja na terenie szkoły odbywać się będą egzaminy ósmoklasisty. Uczniowie klas 1-7 mają w tym czasie wolne od zajęć dydaktyczno-opiekuńczych. Świetlica nie będzie prowadzić zajęć opiekuńczych.