• Turniej rowerowy

• 20 września 2023r. w Centrum Edukacji Ekologicznej odbył się Drużynowy Turniej Rowerowy promujący komunikację na dwóch kółkach. Drużyny z naszej szkoły zajęły dwa pierwsze miejsca. Skład drużyny I: Kuba Kudasiewicz - kl. 6A, Jakub Bieciuk - kl. 6B, Tobiasz Danowski - kl. 6C. Skład II drużyny stanowili: Bruno Dering - kl. 6B, Kacper Łaskowski - kl. 6A, Krystian Kuczyński - kl. 6A. Gratulujemy zwycięzcom!
            Sprawozdanie z Turnieju Rowerowego.
            Opiekunowie drużyn: Stanisław Masłowski, Roman Zapert

• Akcja Sprzątania Świata

• Uczniowie naszej szkoły kolejny raz brali udział w akcji Sprzątania Świata. Tym razem ze śmieciami zmierzyła się klasa 8a pod opieką pani Jolanty Żukowskiej. Po ciężkiej pracy było zasłużone ognisko i pieczenie kiełbasek.

• Tenisowy Dzień Dziecka

• 15 czerwca 2023 roku na boiskach przy Stadionie im. Stefana Marcinkiewicza Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku odbył się festyn „Tenisowy Dzień Dziecka”. W spotkaniu wzięło udział 12 zawodniczek z naszej szkoły. Dziewczęta uczestniczyły w darmowym szkoleniu, mini turnieju, sportowych stacjach i zabawach zręcznościowych. Sportowy event otworzyli oficjalnie Prezydent Miasta Ełku Tomasz Andrukiewicz oraz Poseł na Sejm RP Wojciech Kossakowski. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały dla wszystkich uczestników słodkie niespodzianki. Pogoda na imprezie dopisała, wszyscy spędzili mile i aktywnie czas.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

• 4 września powitaliśmy nowy rok szkolny. Najpierw odbyła się msza świętą w kościele pw. Chrystusa Sługi dla całej społeczności szkoły. Następnie na sali gimnastycznej odbył się uroczysty apel. Po czym uczniowie spotkali się z wychowawcami w klasach.

• 84. rocznica wybuchu II wojny światowej

• Upamiętniliśmy ofiary II wojny światowej. Uczniowie Zosia, Lena i Wojtek pod opieką p. Grażyny Barcińskiej i pod przewodnictwem p. wice dyrektor Anny Lewoc, uczestniczyli w miejskich uroczystościach związanych z 84. rocznicą jej wybuchu.