• Ogłoszenie

• Rozliczenia wpłat za obiady będą dokonywane kwartalnie. W związku z powyższym, wpłatę za dany miesiąc należy pomniejszyć o nadpłatę z poprzedniego miesiąca. W razie wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny 503 866 000. Informuję również, iż opłata za obiady w lutym kl. I, II, III, IV wynosić będzie 88 zł. Wpłaty proszę dokonać do 11.02.2022 roku.

• „A letter to Father Christmas”

• W grudniu 2021r. został rozstrzygnięty konkurs „A letter to Father Christmas”. Miał on na celu zredagowanie listu do św. Mikołaja w języku angielskim. Wzięło w nim udział kilkanaścioro uczniów klas 4-8. Komisja konkursowa w składzie: Elżbieta Rafałowska, Wiktoria Komar i Joanna Kotarska przyznała następujące miejsca:
            W kategorii klas 7-8:
            I miejsce – Antonina Kaczmarczyk z klasy 8b
            Wyróżnienie – Weronika Laskowska z klasy 7d
            W kategorii klas 4-6:
            I miejsce – Anna Olszewska
            Wyróżnienie – Kacper Łaskowski

• Ogólnopolski konkurs matematyczny

• Uczniowie naszej szkoły licznie przystąpili do ogólnopolskiego konkursu matematycznego ogłoszonego przez Koło Naukowe przy Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Udział polegał na ułożeniu zadania. Bardzo nas cieszy zainteresowanie matematyką naszych podopiecznych, i mimo braku wyróżnień na polu ogólnopolskim (wpłynęło ponad 800 prac), my nagradzamy. Za świetny pomysł na zadanie, zgodne z hasłem konkursu l miejsce otrzymuje Oliwia Potaś - 4a, pomysłu nie zabrakło też Oliverowi Banasiakowi z kl. 4b, któremu przyznajemy II miejsce. Pięknie wykonała pracę Lena Koc z 5a, za co otrzymuje III miejsce. Gratulujemy! Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zachęcamy do ciągłego rozwijania talentów. M.D., G. B.

• Ogłoszenie

• Od 01 stycznia 2022 w stołówce szkolnej koszt jednego obiadu wynosi 5,50 zł. Opłata za obiady w styczniu wynosić będzie 55 zł. Wpłaty proszę dokonać na konto 69 1020 4724 0000 3802 0075 9993 do 15.01.2022r.