• TANMUZ

• Dnia 5 września w naszej szkole odbyła się lekcja pokazowa dla uczniów klas 1-3 przeprowadzona przez szkołę tańca TANMUZ. TANMUZ prowadzi zajęcia dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym wg autorskiego programu „OGÓLNOPOLSKA SZKÓŁKA TAŃCA I DOBRYCH MANIER.”  Obejrzyj krótki filmik z tego wydarzenia.

• Oferta Muzeum Okręgowego w Suwałkach

• Program XVIII Jaćwieskiego Festynu Archeologicznego. W tym roku impreza odbędzie się w Krzywólce nad zalewem „Żwirek”, wstęp jest bezpłatny.
            Zapraszamy również na nową wystawę czasową „Beyond the Visible” (Poza tym co widzialne) opowiadającej o najnowszych badaniach polsko-włosko-peruwiańskich na terenie Parku Narodowego Machu Picchu (Peru).

Zorganizowane grupy prosimy o wcześniejsze telefoniczne zgłoszenia w Dziale Upowszechniania i Promocji – Przewodnicy – tel. 87 566-57-50, w. 4 .

Joanna Pawłowska tel. 87 566 57 50 wew. 5

Dział Upowszechniania i Promocji

Muzeum Okręgowe w Suwałkach

ul. Kościuszki 81 16-400 Suwałki

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• 1 września powitaliśmy nowy rok szkolny. Rozpoczęliśmy mszą świętą w kościele pw. Chrystusa Sługi dla całej społeczności szkoły. Następnie na sali gimnastycznej odbył się apel dla klas 1-8. Po czym uczniowie spotkali się z wychowawcami w klasach.

• 8.30 – msza św. w kościele pw.Chrystusa Sługi w Ełku
            9.45 – uroczysty apel w sali gimnastycznej
            Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego zapraszamy na spotkania z wychowawcami w salach.

• Zgłoszenie  dziecka na obiady
          • Zgłoszenie dziecka na obiady

• Od 1 do 31 sierpnia 2022r. kierownik stołówki będzie przyjmował zgłoszenia dziecka na obiady w roku szk. 2022/2023. Prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia dodanej obok załącznik.
            Od 01 stycznia 2022 w stołówce szkolnej koszt jednego obiadu wynosi 5,50 zł.  Wpłaty proszę dokonać na konto 69 1020 4724 0000 3802 0075 9993,  do 05-go każdego miesiąca.
            Obiady będą wydawane od 5-go września 2022 r. Wrzesień 2022 - 20 dni żywieniowych x 5,50 zł opłata wynosi 110 zł. Październik 2022 - 19 dni żywieniowych x 5,50 zł opłata wynosi 104,50 zł. Listopad 2022 - 20 dni żywieniowych x 5,50 zł opłata wynosi 110 zł. Grudzień 2022 - 15 dni żywieniowych x 5,50 zł opłata wynosi 82,50zł.

• Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

• W ten letni już poranek udaliśmy się najpierw na mszę świętą do  Kościoła p.w. Chrystusa Sługi. A potem na sali gimnastyczej miał miejsce uroczysty apel podsumowujący mijający rok szkolny. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia oraz wyświetlenia krótkiego filmiku z części artystycznej. Zobacz.
            Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji!

• Absolwenci żegnali się ze szkołą

• 23 czerwca 2022 r. klasy siódme i samorząd uczniowski, pod opieką pań: Anny Lewoc, Agnieszki Karanowskiej i Joanny Kotarskiej, przygotowały ósmoklasistom pożegnanie. Apel uświetniał występ chóru pod kierownictwem pani Anny Nartowicz. Uroczystość uwieńczył polonez (Zobacz) w wykonaniu ósmoklasistów. Za co dziękujemy pani Katarzynie Sznejder i pani Dorocie Markowskiej.
            Absolewntom życzymy samych sukcesów w dalszej edukacji!

• Apel podsumowujący konkursy szkolne

• Dzisiaj tj. 22 czerwca, na 4 godzinie lekcyjnej w auli szkolnej miał miejsce apel podsumowujący  konkursy szkolne. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy stawali do rywalizacji i  zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

• Egzaminy na kartę rowerową

• Uczniowie klas czwartych przez cały rok przygotowywali się do egzaminów na kartę rowerową. Po zaliczeniu testów przystąpili do części praktycznej, w której musieli wykazać się włąsciwą techniką jazdy na rowerze oraz reagowaniem na sytuacje drogowe. Gratulujemy im zdobycia karty rowerowej i życzymy bezpiecznego korzystania z dróg.

• Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

• KLASY 8, 23 czerwca 2022 roku, 15.00 – uroczysty apel /aula szkoły/

KLASY 1-7, 24 czerwca 2022  roku, 8.30 – Msza Święta, 10.00 – uroczysty apel /sala gimnastyczna/

• Wycieczka do Olsztyna i Olsztynka

• 14 czerwca klasy 4 a i 4 b wzięły udział w wycieczce do Olsztyna i Olsztynka. Mimo wczesnej pory wyjazdu i niesprzyjającej pogody humory dopisywały czwartoklasistom. Na początku uczniowie obejrzeli seans w planetarium, a następnie pojechali do Huty Szkła Artystycznego w Olsztynku. Tu mogli zakupić piękne szklane pamiątki: zwierzątka, wisiorki i bombki. Po smacznym obiedzie czekały na nich lekcje lepienia glinianych garnków i malowania na szkle. Na koniec dzieci zwiedziły Park Etnograficzny w Olsztynku, a następnie w doskonałych humorach wróciły do domu.

• Licznik odwiedzin

• Bardzo dziękujemy za korzystanie z naszej witryny. Po nowej odsłonie strony mamy już ponad 100 tys.  wyświetleń.

• Piknik czytelniczy

• W piątek 10 czerwca w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku, uczniowie klasy 3c pod opieką pań Agnieszki Sawickiej, Natalii Wołyniec i Mirosławy Skorupskiej, uczestniczyli w pikniku czytelniczym „O krasnoludkach z Marią Konopnicką”. Przeczytaj relację.